Ekibimiz İle Tanışın

Yönetim KURULU

Yönetim Kurulu

Yönetim KURULU

Yönetim Kurulu

Tel: 0 312 240 74 97

Email:yonetim@e-imzatr.com.tr
Phone: 0 312 240 74 97

Bahar TÜRKMEN

Operasyon Yöneticisi

Bahar TÜRKMEN

Operasyon Yöneticisi

Tel: 0 312 240 74 97

Email:bahar.turkmen@e-imzatr.com.tr
Phone:

Ülkem BALCI

İdari İşler&BGYS Koordinatörü

Ülkem BALCI

İdari İşler&BGYS Koordinatörü

Tel: 0 312 240 74 97

Email:ulkem.balci@e-imzatr.com.tr
Phone: 0 507 023 94 51

Ayşegül BERBER

Onay Memuru

Ayşegül BERBER

Onay Memuru

Tel: 0 312 240 74 97

Email:aysegul.berber@e-imzatr.com.tr
Phone: 0 507 023 94 48

Feyza Gonca BALKAN

Finans ve İnsan Kaynakları Müdürü

Feyza Gonca BALKAN

Finans ve İnsan Kaynakları Müdürü

0 312 240 74 97

Email:muhasebe@e-imzatr.com.tr
Phone: 0 553 260 80 31

Serhat ÇITAK

Ağ ve Sistem Yöneticisi

Serhat ÇITAK

Ağ ve Sistem Yöneticisi

Tel: 0 312 240 74 97

Email:serhat.citak@e-imzatr.com.tr
Phone: 0 312 240 74 97

Mert ÇAMALAN

Ağ ve Sistem Yönetici Yardımcısı

Mert ÇAMALAN

Ağ ve Sistem Yönetici Yardımcısı

Email:mert.camalan@e-imzatr.com.tr
Phone: +90 506 114 23 08

Seda TUTAN

Teknik Destek & Çağrı Merkezi Yöneticisi

Seda TUTAN

Teknik Destek & Çağrı Merkezi Yöneticisi

Tel: 0 312 431 94 30

Email:seda.tutan@e-imzatr.com.tr
Phone: 0 506 114 23 16

Ebru YAZAR

Kontrol Memuru

Ebru YAZAR

Kontrol Memuru

Email:ebru.yazar@e-imzatr.com.tr
Phone: 0 553 133 50 97

Kübra ELİAÇIK

Muhasebe Yardımcı Elemanı

Kübra ELİAÇIK

Muhasebe Yardımcı Elemanı

Email:kubra.eliacik@e-imzatr.com.tr
Phone: 0 (553) 133 50 97

Sıla ŞENTÜRK

Kayıt Memuru

Sıla ŞENTÜRK

Kayıt Memuru

Email:sila.senturk@e-imzatr.com.tr
Phone: 0 506 114 23 09

Alay KARAKAYACI

PTT Kayıt Memuru

Alay KARAKAYACI

PTT Kayıt Memuru

Email:alay.karakayaci@e-imzatr.com.tr
Phone: 0 549 344 08 45

Hilal MERT

Arşiv Memuru

Hilal MERT

Arşiv Memuru

Email:hilal.mert@e-imzatr.com.tr
Phone: 0 312 240 74 97

Melek ERCİYAS

Teknik Destek Müşteri Temsilcisi

Melek ERCİYAS

Teknik Destek Müşteri Temsilcisi

Tel: 0 312 431 94 30

Email:melek.erciyas@e-imzatr.com.tr
Phone: 0 312 431 94 30

Gazi ŞAHİN

Teknik Destek Müşteri Temsilcisi

Gazi ŞAHİN

Teknik Destek Müşteri Temsilcisi

Email:gazisahin@e-imzatr.com.tr
Phone: 0 312 242 01 11

Bağcan BALTACIOĞLU

Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi

Bağcan BALTACIOĞLU

Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi

Email:bagcan.baltacioglu@e-imzatr.com.tr
Phone: 0 312 242 01 11

Özge DEMİRKAYA

Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi

Özge DEMİRKAYA

Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi

Email:ozge.demirkaya@e-imzatr.com.tr
Phone: 0 312 242 01 11

Rafet Alper DEMİREL

Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi

Rafet Alper DEMİREL

Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi

Email:ralper.demirel@e-imzatr.com.tr
Phone: 0 312 242 01 11

Özlem KILIÇ

Ataşehir Şube Müdürü

Özlem KILIÇ

Ataşehir Şube Müdürü

Tel: 0 216 469 66 62

Email:atasehir@e-imzatr.com.tr
Phone: 0 507 023 94 49

Gözde Gülşen KAYMAZ

Bahçelievler Şube Müdürü

Gözde Gülşen KAYMAZ

Bahçelievler Şube Müdürü

Tel: 0 212 603 31 81

Email:bahcelievler@e-imzatr.com.tr
Phone: 0 553 143 85 57

Duygu AKSOY

Kadıköy Şube Müdürü

Duygu AKSOY

Kadıköy Şube Müdürü

Email:kadikoy@e-imzatr.com.tr
Phone: 0 544 398 49 92

Berna ÇOBAN

Kartal Şube Müdürü

Berna ÇOBAN

Kartal Şube Müdürü

Email:kartal@e-imzatr.com.tr
Phone: 0 553 144 08 43

Ümit KAYMAZ

Fatih Şube Müdürü

Ümit KAYMAZ

Fatih Şube Müdürü

Email:fatihsube@e-imzatr.com.tr
Phone: 0 530 097 40 25

Aslı HOPAN

Perpa Şube Müdürü

Aslı HOPAN

Perpa Şube Müdürü

Email:perpa@e-imzatr.com.tr
Phone: 0 506 114 23 18

Hediye DUMAN

Merter Şube Müdürü

Hediye DUMAN

Merter Şube Müdürü

Email:merter@e-imzatr.com.tr
Phone: 0 554 854 61 66

Özge ALTAN

Mecidiyeköy Şube Müdürü

Özge ALTAN

Mecidiyeköy Şube Müdürü

Tel: 0 212 216 31 11

Email:mecidiyekoy@e-imzatr.com.tr
Phone: 0 507 023 94 54

Gizem TAFLAN

Beylikdüzü Şube Müdürü

Gizem TAFLAN

Beylikdüzü Şube Müdürü

Email:beylikduzu@e-imzatr.com.tr
Phone: 0 537 033 69 27

Kadir BURAN

İstanbul Kayıt Memuru

Kadir BURAN

İstanbul Kayıt Memuru

Email:kadir.buran@e-imzatr.com.tr
Phone: 0 549 814 12 55

Sevcan GÖKTEPE

Amasya Şube Müdürü

Sevcan GÖKTEPE

Amasya Şube Müdürü

Email:amasya@e-imzatr.com.tr
Phone: 0 505 121 21 48

Özge ÇELİK

Kızılay Şube Müdürü

Özge ÇELİK

Kızılay Şube Müdürü

Tel: 0 312 431 94 31

Email:kizilay@e-imzatr.com.tr
Phone: 0 507 023 94 47

Sinem TOKGÖZ

Ostim Şube Müdürü

Sinem TOKGÖZ

Ostim Şube Müdürü

Tel: 0 312 385 03 00

Email:sinem.tokgoz@e-imzatr.com.tr
Phone: 0 549 804 34 80

Büşra ERDOĞAN

Beytepe Şube Müdürü

Büşra ERDOĞAN

Beytepe Şube Müdürü

Tel: 0 312 227 05 58

Email:ankara@e-imzatr.com.tr
Phone: 0 542 233 00 70

Serhat AKDAĞ

Adana Şube Müdürü

Serhat AKDAĞ

Adana Şube Müdürü

Tel: 0 322 363 23 00

Email:adana@e-imzatr.com.tr
Phone: 0 507 023 94 50

Sibel GARS

Antalya Şube Müdürü

Sibel GARS

Antalya Şube Müdürü

Tel: 0 242 247 73 87

Email:antalya@e-imzatr.com.tr
Phone: 0 507 023 94 46

Serkan ADABAĞ

Bitlis Şube Müdürü

Serkan ADABAĞ

Bitlis Şube Müdürü

Email:bitlis@e-imzatr.com.tr
Phone: 0 506 114 23 06

Nida ÖKSÜZKAYA

Osmangazi Şube Müdürü

Nida ÖKSÜZKAYA

Osmangazi Şube Müdürü

Tel: 0 224 223 03 53

Email:osmangazi@e-imzatr.com.tr
Phone: 0 506 114 23 15

Merve ÖZTÜRK

Nilüfer Şube Müdürü

Merve ÖZTÜRK

Nilüfer Şube Müdürü

Email:nilüfer@e-imzatr.com.tr
Phone: 0 506 114 23 19

Seher ÇÖPLÜ

Çorum Şube Müdürü

Seher ÇÖPLÜ

Çorum Şube Müdürü

Tel: 0 364 224 21 94

Email:corum@e-imzatr.com.tr
Phone: 0 505 833 59 44

Yunus YILMAZ

Diyarbakır Şube Müdürü

Yunus YILMAZ

Diyarbakır Şube Müdürü

Email:yenisehir@e-imzatr.com.tr
Phone: 0 553 133 50 96

Ayşenur PALABIYIK

Gebze Şube Müdürü

Ayşenur PALABIYIK

Gebze Şube Müdürü

Tel: 0 262 611 06 11

Email:gebze@e-imzatr.com.tr
Phone: 0 507 179 84 67

Sibel YILMAZ

Giresun Şube Müdürü

Sibel YILMAZ

Giresun Şube Müdürü

Email:giresun@e-imzatr.com.tr
Phone: 0 553 143 85 58

Yusuf KAVRAK

Hatay Şube Müdürü

Yusuf KAVRAK

Hatay Şube Müdürü

Tel: 0 326 213 03 83

Email:hatay@e-imzatr.com.tr
Phone: 0 553 143 85 60

Hakan ŞAHİN

Karşıyaka Şube Müdürü

Hakan ŞAHİN

Karşıyaka Şube Müdürü

Tel: 0 232 368 68 15

Email:karsiyaka@e-imzatr.com.tr
Phone: 0 507 023 94 53

Yasin ARDIÇ

Kırıkkale Şube Müdürü

Yasin ARDIÇ

Kırıkkale Şube Müdürü

Email:kirikkale@e-imzatr.com.tr
Phone: 0 549 344 08 43

Medine TOKER

Konya Şube Müdürü

Medine TOKER

Konya Şube Müdürü

Tel: 0 332 353 23 73

Email:konya@e-imzatr.com.tr
Phone: 0 506 114 23 17

Özlem TÜRKER GÖKER

Denizli Şube Müdürü

Özlem TÜRKER GÖKER

Denizli Şube Müdürü

Email:denizli@e-imzatr.com.tr
Phone: 0 543 489 68 87

Gülüzar GÜLER

Mersin Şube Müdürü

Gülüzar GÜLER

Mersin Şube Müdürü

Tel: 0 324 233 28 27

Email:mersin@e-imzatr.com.tr
Phone: 0 505 121 21 28

Muhammed BEYAZGÜL

Şanlıurfa Şube Müdürü

Muhammed BEYAZGÜL

Şanlıurfa Şube Müdürü

Email:sanliurfa@e-imzatr.com.tr
Phone: 0 549 413 50 96

Zeynep SERBEST

Trabzon Şube Müdürü

Zeynep SERBEST

Trabzon Şube Müdürü

Tel: 0 462 321 01 32

Email:trabzon@e-imzatr.com.tr
Phone: 0 507 023 94 45

Şeyma SAÇMALI

Osmaniye Şube Müdürü

Şeyma SAÇMALI

Osmaniye Şube Müdürü

Tel: 0 328 826 10 33

Email:osmaniye@e-imzatr.com.tr
Phone: 0 505 121 21 29

Mehmet Emin BİLEN

Van Şube Müdürü

Mehmet Emin BİLEN

Van Şube Müdürü

Email:van@e-imzatr.com.tr
Phone: 0 506 114 23 07

Mehmet Zeki ASMA

Batman Şube Müdürü

Mehmet Zeki ASMA

Batman Şube Müdürü

Email:batmansmmmo@e-imzatr.com.tr
Phone: 0 536 718 14 05

Neşe GÖKTEPE

Eskişehir Şube Müdürü

Neşe GÖKTEPE

Eskişehir Şube Müdürü

Tel: 0 222 873 74 55

Email:eskişehir@e-imzatr.com.tr
Phone: 0 505 121 21 30

İdris KOCAKEL

Samsun Şube Müdürü

İdris KOCAKEL

Samsun Şube Müdürü

Email:samsun@e-imzatr.com.tr
Phone: 0 554 854 66 20

Yusuf KILIÇ

Bingöl Şube Müdürü

Yusuf KILIÇ

Bingöl Şube Müdürü

Email:bingol@e-imzatr.com.tr
Phone: 0 545 510 12 12

Remziye ÖLMEZ

Mardin Şube Müdürü

Remziye ÖLMEZ

Mardin Şube Müdürü

Email:mardin@e-imzatr.com.tr
Phone: 0 541 506 97 80

Hacer FIÇI

Sakarya Şube Müdürü

Hacer FIÇI

Sakarya Şube Müdürü

Email:sakarya@e-imzatr.com.tr
Phone: 0 549 797 89 36

Mehmet Beşir ECE

Şırnak Cizre Şube Müdürü

Mehmet Beşir ECE

Şırnak Cizre Şube Müdürü

Email:cizre@e-imzatr.com.tr
Phone: 0 542 388 87 73

Atilla AKSAÇ

Bayburt Şube Müdürü

Atilla AKSAÇ

Bayburt Şube Müdürü

Email:bayburt@e-imzatr.com.tr
Phone: 0 506 710 12 74

Ömer BAŞBUĞA

Edirne Şube Müdürü

Ömer BAŞBUĞA

Edirne Şube Müdürü

Email:edirne@e-imzatr.com.tr
Phone: 0 532 789 51 84

Berhan TECER

Konak Şube Müdürü

Berhan TECER

Konak Şube Müdürü

Email:konak@e-imzatr.com.tr
Phone: 0 555 318 46 61

Hikmet TAMKOÇ

Hizmet Memuru

Hikmet TAMKOÇ

Hizmet Memuru

Tel: 0 312 240 74 97

Email:hikmet.tamkoc@-imzatr.com.tr
Phone: